خانه / اخبار / مبشرات ظهور / چهل سالگی زمینه سازان حکومت جهانی امام مهدی علیه السلام
मोर (Peacock)

چهل سالگی زمینه سازان حکومت جهانی امام مهدی علیه السلام

به نام خدا

سلام بر منتظران حقیقی ظهور منجی عالم بشریت،حضرت امام مهدی ارواحنافداء و سلام الله علیه. عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت بی بی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) خدمت مولایمان و همه مومنین جهان و التماس دعای فرج از همه شما خوبان عالم.

بقیه الله العظم،امام زمان علیه السلام با اینکه در غیبت هستند با این همه دشمنی ها و سختی ها و فتنه ها و ظلم و ستم ها و … در مشرق زمین نهال جمهوری اسلامی ایران را توسط آیت الله خمینی (ره) کاشته و با خون پاک شهیدان آن را آبیاری کرده و حالا این نهال به کمک خدا و ائمه معصوم و مخصوصاً امام زمان علیه السلام و کارگزاران ایشان به چهل سالگی رسیده است که هیچ قدرتی توانایی مقابله با آن را ندارد که زیرا با رهبری های حکیم حضرت آیت الله خامنه ای (حفظ الله) و امداد های غیبی این درخت انقلاب که زمینه ای برای ظهور امام زمان علیه السلام است تنومند و قوی شده است.

امید جهانیان فقط به این انقلاب است ان شاءالله پرچم این انقلاب به صاحب اصلیش یعنی امام مهدی علیه السلام سپرده شود تا جهانیان بهشتی را در روی زمین تجربه کنند و از این نعمت بزرگ محروم نمانند.

با توبه و استغفار و توکل بر خدا و توسل بر ائمه معصوم سلام الله اجمعین با تقوا و بندگی و بصیرت و حمایت و پشتیبانی از نائب (عام) امام مهدی،حضرت آیت الله خامنه ای که بسیار حکیم و دانا و دانشمندی هستند که در دنیا نظیر ندارند ان شاءالله می توان از سربازان آقا و سرورمان، امام زمان علیه السلام گردیم.

ادامه دارد …

 

حتما ببینید

بهترین دعا در ماه میهمانی خدا برای حضرت مهدی (علیه السلام)

هیجان زده ام برای اینکه مطلبی مهم را برای شما خوبان یادوری کنم!!! میدانید که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *