آخرین خبرها
خانه / اخبار / پایان گام اول ظهور منجی و آغاز گام دوم و نهایی ظهور

پایان گام اول ظهور منجی و آغاز گام دوم و نهایی ظهور

بسم الله الرحمن الرحیم

به فضل خدای متعال و ائمه معصوم سلام الله علیه اجمعین،مخصوصاً حضرت مهدی علیه السلام و کارگزاران زبده ایشان و رهبری حضرت آیت الله خمینی کبیر (رحمه الله علیه) و بعد از ایشان نائب (عام) بقیه الله العظم (علیه السلام)،حضرت امام خامنه ای حفظ الله و خون پاک شهدای عزیز ایران اسلامی و … الحمدالله گام نخست زمینه سازی ظهور با چهل سالگی پایان یافت و وارد گام دوم و انشاءالله نهایی شدیم.

تمام تلاش شیاطین (خود شیطان و آمریکا و اسرائیل و انگلیس و آل سعود و گروهک های تروریستی مثل داعش و …) به خواست و اراده خدا و مدد تنها امید جهانیان، حضرت مهدی علیه السلام و رهبری های حکیمانه و خون پاک شهیدان و دعای مومنین خالص خدا و … نقش بر آب شد.

اما شکی نیست شیاطین باز به کار خود ادامه خواهند داد آن هم با قدرت و دقت بیشتری. پس خیلی باید مراقب بود و باید چشم و گوشمان به ولایت فقیه باشد تا ان شاءالله در آینده نیز به فضل پروردگار و ائمه معصوم سلام الله اجمعین گام های بعدی را محکمتر برداریم تا به قله برسیم.

خدا را بسیار شاکریم.

اما گام دوم و ان شاءالله گام نهایی تا ظهور امام زمان علیه السلام …

با رهبری های حکیمانه  نائب امام زمان ،حضرت امام خامنه ای حفظ الله و به همت همه دوستاران طاووس هر دو عالم،حضرت مهدی علیه السلام ان شاءالله گام دوم و نهایی با شتاب بیشتری برداشته خواهد شد و ایران عزیز با کار و تلاش شبانه روزی و انقلابی مشکلات را یکی پس از دیگری طی کرده و به قله نزدیک خواهد شد تا به خواست خدای زیبا و مهربان پرچم این انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت حجت بن حسن العسگری تقدیم نماید تا با انقلاب جهانی، امید جهانیان ، آخرین منجی بشریت،امام زمان علیه السلام به ظلم و ستم در جهان پایان دهد.

انشاءالله آن روز با همت  و تلاش و دعاهای همه شما عزیزان مومن در سرتاسر جهان مخصوصا ایران عزیزدور نیست.

التماس دعای فرج

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیْکَ الْمُشْتَکَى وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَ الرَّخَاءِ

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَیْنَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِیباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یَا مُحَمَّدُ یَا عَلِیُّ یَا عَلِیُّ یَا مُحَمَّدُ اکْفِیَانِی فَإِنَّکُمَا کَافِیَانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکُمَا نَاصِرَانِ یَا مَوْلانَا یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکْنِی أَدْرِکْنِی أَدْرِکْنِی السَّاعَهَ السَّاعَهَ السَّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ

 

به نام خدای بخشنده و مهربان

خدایا گرفتارى بزرگ شد، و پوشیده بر ملا گشت، و پرده کنار رفت، و امید بریده گشت، و زمین تنگ شد، و خیرات آسمان دریغ شد و پشتیبان تویى، و شکایت تنها به جانب تو است، در سختى و آسانی تنها بر تو اعتماد است.

خدایا! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست آن صاحبان فرمانى که اطاعتشان را بر ما فرض نمودى، و به این سبب مقامشان را به ما شناساندى، پس به حق ایشان به ما گشایش ده، گشایشى زود و نزدیک همچون چشم بر هم نهادن یا زودتر، اى محمّد و اى على، اى على و اى محمّد، مرا کفایت کنید، که تنها شما کفایت کنندگان من هستید، و یارى ام دهید که تنها شما یارى کنندگان من هستید.

اى مولاى ما اى صاحب زمان، فریادرس، فریادرس، فریادرس، مرا دریاب، مرا دریاب، مرا دریاب، اکنون، اکنون، اکنون، با شتاب، با شتاب، با شتاب، اى مهربان ترین مهربانان به حق محمّد و خاندان پاک او.

در اینجا رهبر فرزانه انقلاب مقدس خطاب به جوانان و آینده‌سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در ۷ سرفصل اساسی بیان کردند جهت مطالعه ایجا کلیک نمائید.

حتما ببینید

هدیه سایت منجی من برای منتظرین امام زمان علیه السلام

 امام زمان  علیه السلام چه ذکری را برای توسل به خودشان به شیعیان یاد دادند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *