خانه / اخبار / نابودی اسرائیل نزدیک و حتمی است.

نابودی اسرائیل نزدیک و حتمی است.

اگر امام  خمینی (ره) قاطعانه از نابودی اسرائیل کودک کش گفتند و امروز هم نائب عام امام زمان (علیه السلام)،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از نابودی آن در کمتر از ۲۵ سال می‌گویند، اینها نه پیشگویی و نه غیب‌گویی است بلکه برگرفته از متن قرآن کریم است.

مبارزه با اسرائیل ظالم و ستمکار امروز هم از مهم‌ترین مسائل اساسی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

همه ملت شهید پرور ایران و حتی جهان و رهبری انقلاب اسلامی همچنان این مبارزه و حمایت از فلسطین را مسئلۀ اول جهان اسلام تلقی می‌کنند. مبنای مبارزۀ امام با رژیم ستم شاهی و اسرائیل و آمریکا، قرآن بوده و هست. به دلیل اینکه قرآن، اصلی ثابت است پس آنچه برگرفته از آن است نیز امری ثابت و همیشگی است.

بنای مبارزۀ امام(ره) آیات متعددی از قرآن است. یهود هرچند گاه استثنا دارد و در قرآن توصیف مثبت از برخی هم شده اما در صهیونیست هرچه هست، شر است و فساد و دشمنی با حق. مسئلۀ نابودی آمریکا و اسرائیل نیز برگرفته از قرآن، امری مسلم و قطعی است.

اگر امام خمینی (ره) قاطعانه از نابودی اسرائیل گفتند و امروز هم نائب عام حضرت بقیه الله العظم ارواحنافداه ،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از نابودی آن در کمتر از ۲۵ سال می‌گویند، اینها نه پیشگویی و نه غیب‌گویی است بلکه برگرفته از متن قرآن است.

خداوند بشارت می‌دهد که حق مطلق اوست و عالم هستی براساس حق آفریده شده و همۀ اعضای عالم نیز جنود خداوند هستند، پس در مقابل هر پدیدۀ باطل، نظام خلقت با او مبارزه می‌کند تا او را نابود نماید. بنابراین نابودی اسرائیل امری مسلم است. قرآن کتاب تاریخ نیست بلکه تکرارشونده تاریخ زندگی بشر است. قرآن به روشنی آینده را نسبت به آمریکا، اسرائیل و غرب مستکبر بیان می‌کند.

تاریخ نشان داده که همۀ ستمگران و اهل باطل نابود شده‌اند از چنگیر تا محمدرضا پهلوی و … . تردیدی در سنت خداوند نیست و باطل نابودشدنی است؛ مگر از اسرائیل باطل‌تر داریم آن‌هم رژیمی که از اساس بر مبنای غصب و جنایت شکل گرفته است.

اگر امروز سخن از ۲۵ سال تا نابودی اسرائیل است، این سقفی زمانی است. قطعاً اسرائیل زوال‌پذیر است و شاهد افول روزافزون ابرقدرتی آنان هستیم. آینده از آن اسلام و حق است. امام ما آنگاه که گورباچف در صدر شوروی در کاخ کرملین تکیه داده بود، از کوچه پس کوچه‌های جماران سخن از دفع مارکسیسم گفت. همان امام هم از نابودی آمریکا، اسرائیل و همۀ عمال و نوکران آنها گفته است.

مرگ بر اسرائیل ها گفتن اثر خواهد کرد و خلاصه به قول سید بزرگواری (س.م.ر) همه مستکبرین و مستبدین عالم،نظام های استکباری،احزاب و گروه های عوامفریب،جبهه لیبرالیسم و لیبرال مسلک ها،فته گران و پادشاهان و حاکمان مفسد و رئیسان جمهور دروغگو،کلاش،عوامفریب،بی حیا،حقه باز،فاسد،مدیران درغگو،و تابعین و رابطین آنها همه به زودی محکوم به زوال هستند و روز شما مرگ و نابودی جنایتکار صهیونیستی آغاز شده است.

مرگ بر اسرائیل

مرگ بر آمریکا

مرگ بر حاکمان مفسد

برگرفته از سخنان حجت‌الاسلام رحیمیان و پایگاه نشر و معارف قرآن ( س.م.ر )

 

حتما ببینید

نائب امام مهدی (عج): به لطف خداوند، بدون مذاکره با امریکا و با وجود تحریم هم به پیشرفت خواهیم رسید.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی و نائب عام امام زمان علیه السلام …

بهترین دعا در ماه میهمانی خدا برای حضرت مهدی (علیه السلام)

هیجان زده ام برای اینکه مطلبی مهم را برای شما خوبان یادوری کنم!!! میدانید که …

جریان‌شناسی دشمنان امام حسین (ع) و امام مهدی (ع)

جریان نفاق نفاق به معنای{به دروغ} آشکار کردن ایمان و پوشاندن و در پرده‌ نگه‌ …

هدیه سایت منجی من برای منتظرین امام زمان علیه السلام

 امام زمان  علیه السلام چه ذکری را برای توسل به خودشان به شیعیان یاد دادند …

احیای شب نیمه شعبان

مراسم احیاء شب نیمه شعبان (شنبه ۳۱ فروردین) به نام حضرت حق  از غم هجر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *