خانه / اخبار / نابودی اسرائیل نزدیک و حتمی است.

نابودی اسرائیل نزدیک و حتمی است.

اگر امام  خمینی (ره) قاطعانه از نابودی اسرائیل کودک کش گفتند و امروز هم نائب عام امام زمان (علیه السلام)،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از نابودی آن در کمتر از ۲۵ سال می‌گویند، اینها نه پیشگویی و نه غیب‌گویی است بلکه برگرفته از متن قرآن کریم است.

مبارزه با اسرائیل ظالم و ستمکار امروز هم از مهم‌ترین مسائل اساسی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است.

همه ملت شهید پرور ایران و حتی جهان و رهبری انقلاب اسلامی همچنان این مبارزه و حمایت از فلسطین را مسئلۀ اول جهان اسلام تلقی می‌کنند. مبنای مبارزۀ امام با رژیم ستم شاهی و اسرائیل و آمریکا، قرآن بوده و هست. به دلیل اینکه قرآن، اصلی ثابت است پس آنچه برگرفته از آن است نیز امری ثابت و همیشگی است.

بنای مبارزۀ امام(ره) آیات متعددی از قرآن است. یهود هرچند گاه استثنا دارد و در قرآن توصیف مثبت از برخی هم شده اما در صهیونیست هرچه هست، شر است و فساد و دشمنی با حق. مسئلۀ نابودی آمریکا و اسرائیل نیز برگرفته از قرآن، امری مسلم و قطعی است.

اگر امام خمینی (ره) قاطعانه از نابودی اسرائیل گفتند و امروز هم نائب عام حضرت بقیه الله العظم ارواحنافداه ،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای از نابودی آن در کمتر از ۲۵ سال می‌گویند، اینها نه پیشگویی و نه غیب‌گویی است بلکه برگرفته از متن قرآن است.

خداوند بشارت می‌دهد که حق مطلق اوست و عالم هستی براساس حق آفریده شده و همۀ اعضای عالم نیز جنود خداوند هستند، پس در مقابل هر پدیدۀ باطل، نظام خلقت با او مبارزه می‌کند تا او را نابود نماید. بنابراین نابودی اسرائیل امری مسلم است. قرآن کتاب تاریخ نیست بلکه تکرارشونده تاریخ زندگی بشر است. قرآن به روشنی آینده را نسبت به آمریکا، اسرائیل و غرب مستکبر بیان می‌کند.

تاریخ نشان داده که همۀ ستمگران و اهل باطل نابود شده‌اند از چنگیر تا محمدرضا پهلوی و … . تردیدی در سنت خداوند نیست و باطل نابودشدنی است؛ مگر از اسرائیل باطل‌تر داریم آن‌هم رژیمی که از اساس بر مبنای غصب و جنایت شکل گرفته است.

اگر امروز سخن از ۲۵ سال تا نابودی اسرائیل است، این سقفی زمانی است. قطعاً اسرائیل زوال‌پذیر است و شاهد افول روزافزون ابرقدرتی آنان هستیم. آینده از آن اسلام و حق است. امام ما آنگاه که گورباچف در صدر شوروی در کاخ کرملین تکیه داده بود، از کوچه پس کوچه‌های جماران سخن از دفع مارکسیسم گفت. همان امام هم از نابودی آمریکا، اسرائیل و همۀ عمال و نوکران آنها گفته است.

مرگ بر اسرائیل ها گفتن اثر خواهد کرد و خلاصه به قول سید بزرگواری (س.م.ر) همه مستکبرین و مستبدین عالم،نظام های استکباری،احزاب و گروه های عوامفریب،جبهه لیبرالیسم و لیبرال مسلک ها،فته گران و پادشاهان و حاکمان مفسد و رئیسان جمهور دروغگو،کلاش،عوامفریب،بی حیا،حقه باز،فاسد،مدیران درغگو،و تابعین و رابطین آنها همه به زودی محکوم به زوال هستند و روز شما مرگ و نابودی جنایتکار صهیونیستی آغاز شده است.

مرگ بر اسرائیل

مرگ بر آمریکا

مرگ بر حاکمان مفسد

برگرفته از سخنان حجت‌الاسلام رحیمیان و پایگاه نشر و معارف قرآن ( س.م.ر )

 

حتما ببینید

نائب (عام) امام مهدی (عج)،امام خامنه ای (حفظ الله):دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند چهل سال دوم قطعاً بهتر خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور …

انَّ وَعدَ الله ِ حَق

✨انَّ وَعدَ الله ِ حَق✨ ❤️اگر با معرفت و بینش و بصیرت و دیدالهی به …

دو واقعه بزرگ، بعثت پیامبر آخرالزمان و ظهور منجی آخرالزمان (عج)،نقطه عطف سرنوشت بشریت

تورق در کتب پیشینیان و بررسی پیش‎گویی‎هایی موجود در کتاب مقدس، این مهم را نشان …

خدا انقلاب کرد تا زمینه جهانی شدن دینش را مهیا سازد.

سلام….همراهان گرامی و منتظران حقیقی باید بدانیم که بدون هیچ شک و تردیدی خدای متعال …

نائب امام مهدی (عج): به لطف خداوند، بدون مذاکره با امریکا و با وجود تحریم هم به پیشرفت خواهیم رسید.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی و نائب عام امام زمان علیه السلام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *