خانه / اخبار / شناخت امام مهدی (عج) / منجی عالم،امام مهدی علیه السلام غایب نیست.

منجی عالم،امام مهدی علیه السلام غایب نیست.

بدون هیچ شک و تردیدی ظهور قرن هاست که اتفاق افتاده و در واقع غیبتی نبوده و نیست و امام مهدی علیه السلام همیشه حاضر بوده و هست و خواهد بود.امام مهدی علیه السلام غریب و بی کس و تنها و آواره بیابان ها و صحرا نبود و نیست و در هر دوره با بهترین مردمان زمان خود زندگی کرده و می کند و دارای زندگی ساده مانند اجداد طاهرش می باشد و حضرت بقیه الله ارواحنافداء منتظر ظهور ما هستند، امام و مولای مهربان جهانیان با بهترین مردمان هر عصر در از سراسر دنیا در ارتباط بوده و هستند ولی ظهور عام نیست و حضرت در بین مردم رفت آمد دارند و زندگی می کنند ولی احدی به خواست خدا ایشان را نمی شناسند و کسانی که با ایشان زندگی می کنند اجازه ندارند از ارتباط خود سخنی بگویند زیرا بنا بر این هست که ظهور برای عموم مردم تا زمانی که خداوند امر نکرده، نباشد. پس امام حاظر بوده و هستند ولی تا آمادگی مردم ظهور عامی درکار نخواهد بود و تنها خداست که میتواند دستور ظهور را صادر بفرمایند. 

حجاب و عامل اصلی غیبت اول خود شخص و در نهایت همه مردم جهان هستند و در واقع ما غایب هستیم ما در غیبت هستیم و بدلیل عدم آکاهی و نفوذ و تاثیر گذاری دشمنان خدا و اهل بیت سلام الله اجمعین دانسته و ندانسته حالا به هر دلیلی … مردم جهان آقای خوبی ها و در واقع خدای زمین را نمی خواهند. البته اگر بدانند با ظهور عام منجی عالم حضرت بقیه الله اعظم ارواحناءفداء زمین بهشت می شود و بساط ظلم و ستم به کلی برچیده می شود و فقر از بین می رود حتما خواهان ظهور عاجل خواهند بود و تمام تلاش خود را در مسیر تحقق زودهنگام ظهور عام خواهند نمود.

درست است که خدای دانا و توانا به دلایلی امام ما (حضرت مهدی علیه السلام) را از نظرها غایب کرده ولی امکان دیدار و رویت و زندگی با امام زمان علیه السلام مهیاست.

کسانی  موفق به زندگی با امام عصر  علیه السلام می شوند که به گونه ای زندگی کنند که رضایت خدای مهربان و امام مهربان رو جلب کنند بدون هیچ شکی دیدار امام عصر علیه السلام نصیبش خواهد شد ان شاءالله.

ان شاءالله با تغییر سبک زندگی به سبک زندگی اسلامی و قرآنی و امام زمانی (عج) و حمایت و پشتیبانی از ولی فقیه و نائب (عام) امام مهدی عجل الله تعلی فرجه الشریف و زمینه سازی برای ظهور عام، رویت خورشید پنهان پشت ابر نصیب همه جهایان شود. که بسیار نزدیک به نظر می رسد ان شاءالله

التماس دعای فرج / ب ۹۷٫۱۰٫۶

حتما ببینید

نائب (عام) امام مهدی (عج)،امام خامنه ای (حفظ الله):دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند چهل سال دوم قطعاً بهتر خواهد بود.

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور …

دو واقعه بزرگ، بعثت پیامبر آخرالزمان و ظهور منجی آخرالزمان (عج)،نقطه عطف سرنوشت بشریت

تورق در کتب پیشینیان و بررسی پیش‎گویی‎هایی موجود در کتاب مقدس، این مهم را نشان …

چهل روز مراقبه،چهل روز نورانیت

به نام خدا.سلام بنده خدا و منتظر حضرت مهدی علیه السلام این مطلب و توصیه …

خدا انقلاب کرد تا زمینه جهانی شدن دینش را مهیا سازد.

سلام….همراهان گرامی و منتظران حقیقی باید بدانیم که بدون هیچ شک و تردیدی خدای متعال …

نائب امام مهدی (عج)،امام خامنه ای (حفظ الله): توفیقات ملت و نظام جمهوری اسلامی در مقابل چشمان حسرت زده غربی ها روز به روز بیشتر خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در دیدار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *