خانه / اخبار / معرفی یکی از کارگزاران حتمی امام مهدی علیه السلام

معرفی یکی از کارگزاران حتمی امام مهدی علیه السلام

نائب خاص امام مهدی علیه السلام هنگام فجر صادق خواهد آمد که لباسی زرد زعفرانی دارد بدن و صورت سفیدی دارد موی سرش سفید مایل به زرد و روغنی است با علامت سلیب می آید و سلیب را به امر حضرت مهدی علیه السلام می شکند و دجال را که شخص و جریانی است را می کشد و از بین می برد و مسئول امور مالی امام مهدی (علیه السلام) می باشند و پست سر ایشان  اهل کهف هم می آیند و  …

او به سلیب کشیده نشده است و زنده و سالم است و با ظهور (عام) بقیه الله العظم ارواحنافداء آمدش قطعی است.

 به دستور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه شریف مسئول امنیت جهان می شود و در مدت زمان کوتاهی به قدری امنیت جهان افزایش پیدا می کند و به اوج خود می رسد که شیر و پلنگ و گوسفند و مرغ و خروس و مار کنار هم بدون اینکه به هم آسیبی بزنند زندگی می کنند و به خاطر امنیتی که به اوج و نهایت در زمان بعد از ظهور (عام) و جهانی با مسئولیت ایشان ایجاد می گردد زن به تنهای از شرق به غرب و از غرب به شرق به راحتی در امنیت و آرامش کامل مسافرت می کند. بله. مردم در دوران حاکمیت جهانی به رهبری خدای زمین ، حضرت بقیه الله العظم  ارواحناء فداء زندگی آرامی را در کمال امنیت و آسایش و …  تجربه خواهند کرد.

درست حدس زدید، حضرت عیسی مسیح علیه السلام یکی از کارگزاران و از نائبان خاص امام زمان علیه السلام خواهند بود ان شاءالله که خدای مهربان مابقی غیبت را ببخشند و دروان طلایی ظهور را ببینیم.

البته باید زمینه های ظهور را بیش از پیش مهیا سازیم که انقلاب مقدس ایران با اهدای حدود ۴۰ هزار شهید برای رسیدن و مهیا کردن ظهور و جهانی شدن دین ناب محمدی (صل الله علیه وآل وسلم) تقدیم خدای مهربان و امام مهدی علیه السلام نمود که در نوع خود بی نظیر بود و انشاءالله در نهایت این انقلاب نورانی که جرقه اش با امام خمینی رحمه الله علیه با نظارت خود حضرت مهدی علیه السلام شروع شده و هم اکنون به رهبری نائب (عام) امام مهدی ارواحنافداء ادامه دارد، به ظهور (عام) خدای زمین حضرت مهدی علیه السلام متصل خواهد شد.

اگر دقت کنید تمام قدرت های شیطانی با راهکار ها و نفوذ ها و حیله های متفاوت و … در صدد تضعیف و حذف ایران شیعه است ولی قدرت چنین کاری ندارد زیرا جهان هستی زیز نظر امام مهدی علیه السلام بوده و هست و خواهد بود و در نهایت دین ناب محمدی (صل الله علیه وآل وسلم) در جهان به صورت جهانی کسترش یافته و بساط شیطان و ظلم و ستم و فقر و برچیده خواهد شد و آن روز بسیار نزدیک است.ان شاءالله.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 

حتما ببینید

ریزش ها و رویش ها تا انقلاب مهدی (علیه السلام)

مهدی یاوران و منتظران ظهور مولا و سرور جهانیان،حضرت مهدی علیه السلام سلام بر شما …

خدا انقلاب کرد تا زمینه جهانی شدن دینش را مهیا سازد.

سلام….همراهان گرامی و منتظران حقیقی باید بدانیم که بدون هیچ شک و تردیدی خدای متعال …

نائب امام مهدی (عج)،امام خامنه ای (حفظ الله): توفیقات ملت و نظام جمهوری اسلامی در مقابل چشمان حسرت زده غربی ها روز به روز بیشتر خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه شنبه) در دیدار …

و اکنون ایران ابر قدرت جهان با رهبری های حکیمانه نائب عام امام مهدی (علیه السلام)

خدا و امام مهدی (عج) و نائب (عام) امام زمان (عج) و مردم شهید پرور …

نائب امام مهدی (عج): به لطف خداوند، بدون مذاکره با امریکا و با وجود تحریم هم به پیشرفت خواهیم رسید.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی و نائب عام امام زمان علیه السلام …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *