خانه / اخبار / معرفی یکی از کارگزاران حتمی امام مهدی علیه السلام

معرفی یکی از کارگزاران حتمی امام مهدی علیه السلام

نائب خاص امام مهدی علیه السلام هنگام فجر صادق خواهد آمد که لباسی زرد زعفرانی دارد بدن و صورت سفیدی دارد موی سرش سفید مایل به زرد و روغنی است با علامت سلیب می آید و سلیب را به امر حضرت مهدی علیه السلام می شکند و دجال را که شخص و جریانی است را می کشد و از بین می برد و مسئول امور مالی امام مهدی (علیه السلام) می باشند و پست سر ایشان  اهل کهف هم می آیند و  …

او به سلیب کشیده نشده است و زنده و سالم است و با ظهور (عام) بقیه الله العظم ارواحنافداء آمدش قطعی است.

 به دستور امام مهدی عجل الله تعالی فرجه شریف مسئول امنیت جهان می شود و در مدت زمان کوتاهی به قدری امنیت جهان افزایش پیدا می کند و به اوج خود می رسد که شیر و پلنگ و گوسفند و مرغ و خروس و مار کنار هم بدون اینکه به هم آسیبی بزنند زندگی می کنند و به خاطر امنیتی که به اوج و نهایت در زمان بعد از ظهور (عام) و جهانی با مسئولیت ایشان ایجاد می گردد زن به تنهای از شرق به غرب و از غرب به شرق به راحتی در امنیت و آرامش کامل مسافرت می کند. بله. مردم در دوران حاکمیت جهانی به رهبری خدای زمین ، حضرت بقیه الله العظم  ارواحناء فداء زندگی آرامی را در کمال امنیت و آسایش و …  تجربه خواهند کرد.

درست حدس زدید، حضرت عیسی مسیح علیه السلام یکی از کارگزاران و از نائبان خاص امام زمان علیه السلام خواهند بود ان شاءالله که خدای مهربان مابقی غیبت را ببخشند و دروان طلایی ظهور را ببینیم.

البته باید زمینه های ظهور را بیش از پیش مهیا سازیم که انقلاب مقدس ایران با اهدای حدود ۴۰ هزار شهید برای رسیدن و مهیا کردن ظهور و جهانی شدن دین ناب محمدی (صل الله علیه وآل وسلم) تقدیم خدای مهربان و امام مهدی علیه السلام نمود که در نوع خود بی نظیر بود و انشاءالله در نهایت این انقلاب نورانی که جرقه اش با امام خمینی رحمه الله علیه با نظارت خود حضرت مهدی علیه السلام شروع شده و هم اکنون به رهبری نائب (عام) امام مهدی ارواحنافداء ادامه دارد، به ظهور (عام) خدای زمین حضرت مهدی علیه السلام متصل خواهد شد.

اگر دقت کنید تمام قدرت های شیطانی با راهکار ها و نفوذ ها و حیله های متفاوت و … در صدد تضعیف و حذف ایران شیعه است ولی قدرت چنین کاری ندارد زیرا جهان هستی زیز نظر امام مهدی علیه السلام بوده و هست و خواهد بود و در نهایت دین ناب محمدی (صل الله علیه وآل وسلم) در جهان به صورت جهانی کسترش یافته و بساط شیطان و ظلم و ستم و فقر و برچیده خواهد شد و آن روز بسیار نزدیک است.ان شاءالله.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 

حتما ببینید

نائب (عام) امام مهدی علیه السلام،حضرت آیت الله خامنه ای: به فضل الهی این بار هم پیروز خواهیم شد.

نائب (عام) امام مهدی علیه السلام،حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی (۱۳۹۸/۲/۲۴) …

بهترین دعا در ماه میهمانی خدا برای حضرت مهدی (علیه السلام)

هیجان زده ام برای اینکه مطلبی مهم را برای شما خوبان یادوری کنم!!! میدانید که …

جریان‌شناسی دشمنان امام حسین (ع) و امام مهدی (ع)

جریان نفاق نفاق به معنای{به دروغ} آشکار کردن ایمان و پوشاندن و در پرده‌ نگه‌ …

نابودی اسرائیل نزدیک و حتمی است.

اگر امام  خمینی (ره) قاطعانه از نابودی اسرائیل کودک کش گفتند و امروز هم نائب …

هدیه سایت منجی من برای منتظرین امام زمان علیه السلام

 امام زمان  علیه السلام چه ذکری را برای توسل به خودشان به شیعیان یاد دادند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *