خانه / درباره ما

درباره ما

به نام خدای بخشنده و مهربان

سلام بزرگوار

شما اینجایید! عالیه! برای اینکه به شما بگم چرا جای درستی رو انتخاب کردید خیلی هیجان زده ام !

همه ما میدونیم که نا امیدی تیری از تیرهای شیطانه.پس حواسمون باشه که امیدوار باشیم اونم همیشه. و بدونیم خدا بسیار بخشنده و مهربان و حکیم و دانا و بینا و قوی و بهترینه و میشه گفت تنها تکیه گاه امن ما فقط خداست و بعد از خدای مهربون بهترین تکیه گاه و مونس و همدم مردی معصوم بنام حضرت مهدی علیه السلام است.

اگه بخوام خیلی خلاصه از حضرت مهدی علیه السلام بگم فقط میتونم بگم او حجت خداست و به عبارتی او خدای زمین هست و فوق العاده است و مردی آسمانی است که روی زمین زندگی می کند گرچه ظاهر نیست ولی حضور دارد.

خوب من کد رو دادم بقیه اش به خودتون بستگی داره. با امید تلاش باید کرد تا رضایت خدا رو بدست اورد.

بخوان دعای فرج را که یار می آید
نسیم رحمت پروردگار می آید

بخوان دعای فرج را که یادگار علی
گرفته بر کف خود ذوالفقار می آید

بخوان دعای فرج را که آرزوی حسین
ز کعبه با جگر داغدار می آید

خرسندیم که بگوییم عدالت جهانی با ظهور تنها منجی عالم بشریت،حضرت مهدی علیه السلام در سراسر جهان به زودی برقرار خواهد شد.

ما بنا بر آیات محکم قرآن کریم و روایات ائمه معصومین علیه السلام و فرمایشات و مبشرات بزرگان ، ظهور را بسیار نزدیک می دانیم و امام مهدی (علیه السلام) و حضرت عیسی مسیح علیه السلام خیلی زود ظهور خواهند کرد و به واسطه ظهور تنها منجی عالم بشریت عدالت در جهان به سرعت گسترش و ظلم و ستم ریشه کن خواهد شد. (ان شاءالله)

حضرت آیت الله خامنه ای نائب عام امام مهدی علیه السلام می باشند که در تلاش هستند زمینه های ظهور را بیش از پیش محیا سازند لذا از ایشان پیروی کرده و گوش به فرمان ایشان هستیم.

دشمنان پوشالی و فتنه گران داخلی خارجی عمرشان بسر آمده و رسوایی در انتظارشان است و بر این باور هستیم که باطل رفتی است.

بهشت در روی زمین به زودی تحقق پیدا خواهد کرد و زندگی ها پر از مهربانی خواهد شد.

بیصبرانه منتظر نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما هستیم لطفا اینجا کلید نماید.

با افتخار اینو هم بگم که سایت منجی من (بشارت های ظهور سابق) متعلق به هیچ سازمان دولتی یا غیر دولتی داخلی و خارجی نبوده و نیست و هدف سایت منجی من، خبر های مهدوی و مبشرات ظهور و در نهایت ایجاد امید بیشتر و بستر سازی و کمک به زمینه سازی برای ظهور زودتر از موعد حجت خداست.

یه نکته و بشارت مهمی هم من به شما بگم !!! ان شاءالله با عنایت خدا متعال و امام مهدی عزیز (علیه السلام) و خون پاک همه  ائمه معصوم  (علیه السلام) و شهدای کربلا و مردم انقلابی، انقلاب اسلامی ایران با رهبری های حکیمانه نائب عام امام مهدی علیه السلام زمینه های ظهور حضرت حجت بن الحسن العسگری را بیش از پیش فراهم خواهد کرد

صمیمانه از اینکه وقت گذاشته از شما مچکریم،باز هم به سایت منجی من سر بزنید تا ما خوشحال شویم.

التماس دعای فرج

بازم ممنونم از حضور سبزت دوست خوبم.